Avaleht
Webbyt
Uudised
Webbyt
Tooted
Webbyt
Webbyt
Kaubamärgid
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Firmast
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Küsi pakkumist!
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Tule tööle!
 
Webbyt
EST l RUS

Kaubamärgid
Webyt

Otsing
Webyt

 Kaubamärgid

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

Cea S.p.A. on üks Euroopa suurimatest keevitus- ja plasmaseadmete tootjatest Itaalias. Cea on olnud meie imporditav kaubamärk juba Cedo asutamisest saadik.
Oleme selle kaubamärgi toodangu esindajateks Eestis, samuti teostame garantiiremonti .

 

 

 

FIMA kompressorid on turul olnud üle 10 aasta. Tootmine asub Itaalias. Kõik valmistatud tooted vastavad Euroopa direktiividele ja omavad ISO9001 standardit.
Cansa Makina on Türgi painutuspinkide tootja,  firma ajalugu ulatub 1960ndatesse aastatesse.  Nende kodulehele pääsemiseks klõpsa lingil: http://www.cansamakina.com/
 
CESURBEND on Türgi painutuspinkide tootja,    Nende kodulehele pääsemiseks klõpsa lingil: http://cesurbend.com

 

 

CB Sabbiatrici Srl on Euroopa üks juhtivaid liivapritside ja liivapritsikappide tootjaid Itaalias. CB omab oma erialal üle 30 aasta kogemust ja kõik seadmed vastavad samuti Euroopa direktiividele ja normidele.

 

 

Mosa on keevitus- ja voolugeneraatorite tootjafirma, mis on BCS S.p.A. kontserni üks paljudest kaubamärkidest. BCS S.p.A. toodab oma seadmed Itaalias ning Euroopa direktiivide järgi. Oleme selle kaubamärgi toodangu esindajateks Eestis, samuti teostame garantiiremonti .

 

Compac toodab Taanis ülimalt töökindlaid hüdrotõstukeid ja - presse juba aastast 1946.  Toodang on kolmeaastane tehasegarantiiga.

 

Itaalias asuv erinevate keevitustarvikute tootja. Tänu eeskujulikule toodangule on viimase kümne aastaga  arenenud globaalseks keevitustarvikute tarnijaks.

Metalli lintsaagide ja tarvikute tootja 


 

Meie arvates  on see firma üks  parimaid keevitajale mõeldud kaitseriietuse valmistajaid. Kogu Weldas'e poolt pakutav toodang vastab CE tervise standartitele ning firma pöörab suurt rõhku lõppviimistusele ja kasutusmugavusele. Weldas Co 'le kuuluvad 14 tuntumat keevituskaitseriietuse kaubamärki ( COMFOflex; STEERSOtuff; Golden Brown; Fire Fox jt.)

 


 

Itaalia punktkeevitusseadmete ja erinevate komponentide tootja aastast 1972.

 

Soome keevitusmaskide tootja 


 

 

Esindame Poolas asuvat keevitusmaterjalide ( etteandevardad , keevitustraadid ja keevituselektroodid) tootjat . Firma toodab keevitusmatejale aastast 1993.

 

 

Hitema on tööstuslike suruõhu jahutus - ja  kuivatusseadmete tootja.

 

 

KEMPER Group on 1977 aastal Saksamaal asutatud tööstuslike keevitusgaaside äratõmbeseadmete ja ohutustarvikute tootja.

 

Elbor S.r.l. –  Firma on üks suurimaid piirkonna  keevistustraadi ja alumiinimum sulamite tootja.


 
Firma FICEP toodab ja müüb metallitöötlemismasinaid ning - keskuseid. Omab üle 80 aastast kogemust selle vallas. Üks juhtivamaid CNC seadmete tootja.


 

Pneumaatiliste tööriistade tootja .

 

 

JIANGSU ZHONGJIANG WELDING WIRE CO. LTD on asutatud 1989 aastal . Firma on tegeleb erinevate keevitusmaterjalide  tootmisega .


 
Firma AR ITALIA  toodab erinevaid  metallitöötlemismasinaid.
 
Oleme volitatud edasimüüja

 

 
Webbyt.com
Webbyt.com