Avaleht
Webbyt
Uudised
Webbyt
Tooted
Webbyt
Kaubamärgid
Webbyt
Teenused
Webbyt
Firmast
Webbyt
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Webbyt
Küsi pakkumist!
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Tule tööle!
 
Webbyt
EST l RUS

Kontakt
Webyt
Webbyt
Tartu CEDO kauplus
Webbyt
Pärnu CEDO kauplus
Webbyt
Tallinna CEDO ladu

Otsing
Webyt

 



Kontakt

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

 Meie kauplused / laod

TARTU

PÄRNU

TALLINN

 

Tööriistatelefon 1691

 

Meie inimesed

 

Kaimo Ojakivi juhataja +372 55 489 30 kaimo@cedo.ee   
Helge Mets raamatupidaja +372 55 489 32 arved@cedo.ee   
Andrei Smorodin hooldusinsener +372 7 311 712 andrei@cedo.ee  
         
    Tartu    
         
Jaanus Matrov müügikonsultant +372 55 489 33 jaanus@cedo.ee  
Toomas Kund müügikonsultant +372 55 697 483 toomas@cedo.ee   
Mark Vavrenjuk ladu ja logistika +372 7 311 712 mark@cedo.ee  
Tauno Mägi keevitaja +372 7 311 712    
         
    Pärnu    
         
Marko Väliste müügikonsultant +372 55 655 436 marko@cedo.ee  
Kalev Vähi müügikonsultant   Ajutiselt eemal      
Kaarel Laur müügikonsultant +372 55 184 89 kaarel@cedo.ee  
         
         
    Tallinn    
         
Kaarel Ojakivi   

Ainult meili teel.
Kiireloomuliste küsimuste
korral helistage
Tartu või Pärnu poodi

kaarel.ojakivi@cedo.ee   

 

 

 
Webbyt.com
Webbyt.com